Beylikdüzü Hayvan Barınağı Köpek Merkezi

Adnan Kahveci, Gölboyu Cd. No:1, 34528 Beylikdüzü/İstanbul Beylikdüzü / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Bugün 3 , Ekim ayında 6 ve toplamda 741 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

vedat

Oyunuz:

Yatan canların sağlık durumu ile ilgili bilgi alınamıyor.

Grf

Oyunuz:

Sokaklarda çok fazla köpek var. Saldırgan olan köpeklerin barınakta olması şart. Bir gün şehirler arası yolculuktan geldim, sabah 6 civarı. E-5 Migrosun oradan eve yürüyerek gideyim dedim. 20 tane köpek, sürü halinde eve kadar kovaladı. Deli gibi koştum öyle kurtuldum. Kocaman insanım, ölecekmiş gibi hissettim.

Tugay Hadi

Oyunuz:

Sokak hayvanlarına tedavi ve rehabilitasyon süreçlerinde, onlara sevgiyle yaklaşan, deneyimli personel ve çok iyi bir yöneticisi olan birim

Berra Öztürk

Oyunuz:

O kadar ilgisiz ki camdan düşen bir kediyi tedavisi için götürdüm 3 gün oldu telefonlara bile cevap verilmiyor biraz ilgili olunur insanın içinde biraz hayvan sevgisi olsaydı o canlara ilgi gösterirdiniz Allah o canları sizin gibilerin eline düşürmesin insan denilmez size.

Elif Tulumtas

Oyunuz:

Akşam 20 civarı sokakta bir kedi yavrusuna köpekler saldırdı ve yaraladı. Beylikdüzünun internet sitesinde barinakta 17 ile 00:00 arası nöbetçi ekip olduğu yazmakta. Buna güvenerek yaralı hayvani alıp oraya goturdum . Hayvan acı çekiyordu ve olabildiğince hızlı gittik. Ve gittik baktık ki kapılar kilitli kimsecikler yok. Kapayıp kilitleyip gitmişler. Terk etmişler memur gibi saat beşte. Eğer ki saat 17 de kapanıyorsa siteye o şekilde yazılması gerekir. Bu insanları kandırmaktır ve yalan söylemektir. Her türlü mecraya başvuracağım. Hayvan boşu boşuna kıvrandı acı çekti vakit kaybetti. Soran olursa nöbetçi ekip var dersin kim bilecek ya da kim hesap sorabilir zaten değil mi? Insanları dolandırmaniz neyse de hayvanın vebalini nasıl ödeyeceksiniz onu çok merak ediyorum.

0 firma favorilere ekledi
Puan 2.2 / 5 - 5 yorum

Beylikdüzü Hayvan Barınağı Köpek Merkezi

Adnan Kahveci, Gölboyu Cd. No:1, 34528 Beylikdüzü/İstanbul

Beylikdüzü Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *