Hause Of İstanbul Pozitif Köpek Eğitimi

Büyük Bakkalköy Mahallesi. Kaçkar Sokak No: 18 Maltepe / istanbul Maltepe / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Ekim ayında 4 ve toplamda 1151 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

muhammet fason

Oyunuz:

1. 5 yaşında pomeranian boo cinsi kızımı eğitim için götürdüm ilği ve alakaları çok iyiydi eğitim sahalarındaki çardakda kahvemi içerken eğitimin nasıl yapıldığını kendim izledim her şey o kadar şeffafki çok memnun kaldım yer çok güzel burdaki çamur atan arkadaşlara değil gidip kendi gözlerinizle görmenizi tavsiye ederim.

Duygu

Oyunuz:

Berbat bir yer. Sırf evime yakın diye maalesef köpeğimi verdim. Köpeğimin yatacağı yeri görmek istediğimde buna izin vermediler ve ben İstanbul’da değilken büyük bir yağmur yağmıştı köpeğim o yağmurun altında dışarıda üstü açık kıytırık bir kulübede kaldı. Köpeğimi aldığımda direk veterinere götürdüm hayvan grip olmuştu! Hayvanları azarlayıp eğittiklerinden dolayı insanlara karşıda aynı sertlikte konuşuyorlar. Hiç kurumsal bir yer değil ücreti ödediğinizde dair bir makbuz sözleşme vs hiçbir şey yok. Veresiye defteri gibi bir deftere yazıyorlar. BERBAT

funda aylar

Oyunuz:

Çok nazik insanların olduğu cok güzel bir ortam 3 köpeğim 15 gun bıraktım ve bizi cok iyi ağırladılar köpeklerimiz ev köpeği ve küçük ırk olduğu için bize köpeklerin evde tıkılı kalmadığını hava güzel olduğu her gün köpeklerin dışarda yeşiliklerde ve toprakta zaman geçirdiği için biraz kirlene bileceğini söylediler bu cok hoşuma gitti köpeklerim biraz doğa ile iç içe olması ve o sırada saldık yeşiliklere bizimkileri yaa inanamazsınız çıldırdı hayvanlar :) cok da kirlenmeden aldık yavrularımızı böyle güzel biryer daha önce görmedim ve cok iyi insanlar seneye tatil dönemimizde yine bırakacağız.

3 firma favorilere ekledi
Puan 3.3333333333333 / 5 - 3 yorum

Hause Of İstanbul Pozitif Köpek Eğitimi

yok
Büyük Bakkalköy Mahallesi. Kaçkar Sokak No: 18 Maltepe / istanbul

Hause Of İstanbul , Köpek Eğitimi, Köpek Pansiyonu, Köpek Temini konusunda ülkemizin öncü ve lider kuruluşu olma hedefi ile kurulmuş olup, dünya standartlarında bir köpek üretim ve eğitim merkezi olmayı hedeflemektedir.

Hause Of İstanbul, eğittiği görev köpeklerinin önleyici, caydırıcı, operasyonel ve adli fonksiyonlarına oldukça güven duymakta ve alternatif yöntemlere göre ciddi avantajları olduğuna inanmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *