Maltepe Vetcity Veteriner Kliniği

Çınar Mahallesi Bağdat caddesi No:201 /C Maltepe / İstanbul Maltepe / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 4 , Ekim ayında 8 ve toplamda 1465 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Sevcan Sezer

Oyunuz:

Bu zamana kadar gittiğim en iyi Veteriner diyebilirim. Gerçekten çok güler yüzlü ve sonuç odaklı çalışanlar ve hekimler var. Daha kapıdan girmeden o yardımseverliği hissedebiliyorsunuz. 7/24 açık olması harika. Çocuğuma(kedime) çok özenli ve güzel davrandılar.

ahmet çomak

Oyunuz:

3 tane hekimin koyamadığı teşhisi bir adet kan analizi bir biyopsi örneği ile tam teşhisi koydular. Akabinde yaptıkları tedavi ile şu an köpeğim çok iyi durumda. Emre Bey'e çok teşekkür ediyorum. Keşke bütün hekimler böyle olsa.

ahmet rahim

Oyunuz:

Güler yüzlü ilgili hekimlerin olduğu donanımlı bir klinik.Kedimde idrar yolu tıkanıklığı varmış.Gecenin bir yarısı çok zor durumda kaldık.Allahtan Emre bey acil müdahale yaptı ve kedime sonda uyguladı.Üç gün tedavi gördü ve iyileşti.Çok tecrübeli bir doktor ve iyi bir insan olması da artısı.

ömer barca

Oyunuz:

İştahsızlık ve moralsizlik şikayetleriyle götürdüğüm kedim için; önce sıvı kaybı olduğu için (nasıl anladı merak ediyorum) damar yoluyla serum yapılması gerektiğini söyledi, reddettim bu sefer de deri altı bişeyler yapalım dedi. Bunu da reddettim hayvanın midesini sıktı, miyavlatıp bakın karnı ağırıyor bir mide koruyucu yapalım dedi. Para için kedimi delik deşik edebilirdi. En azından böyle bir izlenim bıraktı bende (En sonunda çeyrek bir iştah açıcı hap ve dış parazit damlası için 235 tl ödedim. Verdiğim parayı yetersiz bulmuş olacak ki dış paraziti üstünkörü yaptı. Aradan bir kaç gün geçtikten sonra başka bir veterinerde tekrar yaptırmak zorunda kaldım...) Bu arada o kadar soğuk ve sahte bi sesle hastaya çocuk!!! demezler mi! eğer gram hayvan se

burak aktaş

Oyunuz:

Bir kere mecburen uğradığım için detaylı yorum yapamayacağım, temiz bir kliniğe benzemekle birlikte muayene vs olmadan sadece kedi tırnaklarının kesimi için alınan ücret bana fazla geldi (50tl)..

Sevimli Kedi Çilek

Oyunuz:

Dün vetcity Veteriner kliniginde kedime ic ve dış parazit ilacını yaptırdım. Tertemiz bir klinik ve çok ilgili veterinerler var. Çok memnun kaldım ilgi ve alakalarından. Bundan sonrada kedimi buraya götürecegim. İyiki böyle bir yer var. Çok teşekkur ederim.

0 firma favorilere ekledi
Puan 4 / 5 - 6 yorum

Maltepe Vetcity Veteriner Kliniği

Çınar Mahallesi Bağdat caddesi No:201 /C Maltepe / İstanbul

Vetcity Maltepe veteriner kliniği 2019 yılında Veteriner Hekim EMRE SACİLOĞLU tarafından kurulmuştur. Kliniğimiz tam donanımlı modern cihazlarla siz değerli dostlarımıza kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.

Tüm Hizmetlerimiz

  • laboratuar
  • Aşı & Aşı Takip
  • Diş Ünitesi
  • Kuaför & Banyo
  • Mikroçip Uygulama
  • Hospitalizasyon

Çalışma Saatleri

Hafta İçiAçılış Saati 08:00 Kapanış Saati 20:00
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *