Müjde Köpek Kuaförü Bostancı

Bagdat Cad. Sucukçu Musa Sok. No:520 - 3/C Bostancı, Kadıköy/ İSTANBUL Kadiköy / İstanbul
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 1 , Ekim ayında 6 ve toplamda 2126 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

bambicin

Oyunuz:

Kedim corap mantar kapti, ekipmanlarini dezenfekte etmiyorlar ayrica bir kopek olumunden sonra hic bir aciklama yapmadilar.Asla bir daha kedimi goturmeyecegim

kaan bilgün

Oyunuz:

Kedilerin köpeklerin sevgiyle hirpalamadan uzmeden traş edilip yıkandigi çalışanların gerçek hayvan sever olduğu mükemmel bir veteriner&kuafor.. kesinlikle tavsiye ederim. .

aziz bulent yildirim

Oyunuz:

Gunay bey varsa sorun yok...

Mertonion

Oyunuz:

Hızlı ve düzgün hizmet. yalniz bekleme kısmının biraz daha yerip düzenli olması gerek.

2 firma favorilere ekledi
Puan 3.75 / 5 - 4 yorum

Müjde Köpek Kuaförü Bostancı

yok
Bagdat Cad. Sucukçu Musa Sok. No:520 - 3/C Bostancı, Kadıköy/ İSTANBUL

Müjde kedi köpek kuaförü ve pansiyonu 1996 yılın dan bu yana patili dostlarımıza kuaför ve pansiyon hizmeti vermekte. Satı Muştu patili dostlarımıza olan tüm sevgisiyle 1981 yılında çalışmalarına başladı, şu anda ise uzmanlaşmış kadrosu, güler yüzlü samimi ortamı ile gittiğinizde gönül rahatlığıyla dostlarımızı emanet edebileceğiniz ve dostlarımızın da evlerindeki gibi kendilerini güvende hissedebilecekleri bir ortam sunmaya devam etmekte. Kuaför hizmetimizle patili dostlarımız sağlıklı kaliteli bir yaşamı olacağı gibi sizler de evleriniz de özellikle iş hayatının yoğunluğundan zamandan kazanarak onlarla daha fazla vakit geçirip oynama şansına sahip olacaksınız. Banyo sırasında uzman ekibimiz patili dostlarımızın gözümüzden kaçabilecek deri rahatsızlıkları mantar egzama gibi başlangıcın da fark ederek erken önlemini alma şansına sahip olacaksınız. Patili dostlarımıza 24 saat ulaşabileceğiniz pansiyon hizmetimizle yoğun iş hayatı, tatiller ve seyahatlerinizde yanınızdayız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçiAçılış Saati 08:00 Kapanış Saati 20:00
CumartesiAçılış Saati 08:00 Kapanış Saati 20:00
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *