Pet Okulu İstanbul Köpek Oteli

Dereağzı Mahallesi, Ulubatlı Hasan Caddesi No:19, 34528 Beylikdüzü/İstanbul Beykoz / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 3 , Eylül ayında 38 ve toplamda 1543 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Merve SANA

Oyunuz:

şehir dışına çıkmam gerektiginde köpegimi bırakacak bir yer bulamıyordum araştırmalarım sonucu pet okuluyla tanıştım köpegimi artık buraya bırakıyorum ve ona çok saglıklı bir şekilde bakıyorlar içim artık çok rahat herkese teşekkür ederim.

Mertkan Ereğli

Oyunuz:

acil yurt dışına gitmem gerekiyordu fakat köpegimi bırakıcak hiçbir kimse yoktu bende yakınlarımın tavsiyeleri sonrası köpegimi istanbul köpek egitim oteline götürdüm ve sagolsunlar ben yurt dışından dönene kadar köpegime muhteşem bir şekilde bakmışlar.

Emin İslamoğlu

Oyunuz:

İşini severek ve profesyonel bir şekilde yapan ilgili kişiler gerçekten köpeğini seven herkese tavsiye ederim teşekkür ederim ????

yakup

Oyunuz:

İstanbul'da köpek eğitimi olarak tek güvenebileceğiniz adres diyebilirim. Daha önceden başka firmaya götürdük ve ne bir bilgi ne eğitimleri iyiydi. Pet Okulu ekibi bizimle çok ilgilendi. Haklarını yemiyim kaliteli iş yapıyorlar.

Sezil

Oyunuz:

5 yaşında kızımın havlama ve itaat problemi vardı. 1 aylık eğitimin sonucuna inanamadık????????Artık, Sakinleşmiş, havlama problemi ortadan kalkmış ve adımlarıma uyum sağlayan dostum var ???????? Murat Güngör ve ekibine ne kadar teşekkür etsem az. Eğitim sürecinde de bizi her zaman bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Seher Gül

Oyunuz:

3 aylik pekinez yavrumuz shila , burada harika bir eğitim gördü. Çok disiplinli bir yer ve eğitmenler muhteşem. Tavsiye ederim.

Emre yılmaz

Oyunuz:

Bende golden vardı buraya verdim. Köpeğim iyi bir eğitim aldı artık komutlarımı çok iyi dinliyor. Gerçekten güvenilir. İyi bir pet okulu ben çok memnun kaldım. ????

Adem Çavuş

Oyunuz:

Güvenilir profesyonel çok memnun kaldığım bir yer köpeğim çok mutlu burda temiz disiplinli işini layıkıyla yapan insanlar var PaSuMa’ ya benden çok iyi baktılar inan sizde hiç düşünmeden köpeğinizi bu güzel insanlara verebilirsiniz.

Kemal Özyurt

Oyunuz:

Aradığınız ilgi ve alakayı bulabileceğiniz bir yer. Düşünsenize köpeğiniz var. Ve onu çok seviyorsunuz. Iletişim kurmak sizin ona sevginizi artıracaktır. Bu eğitimler köpeğinize bağlılığınızı arttıracaktır

cebrail alp

Oyunuz:

Benimde k-9 cinsi bir köpeğim vardı Almanya'da getirtmistim ilkbasta uyum sağlayamadı sonra bende bu görmüş olduğunuz okula yazdırdım çok teşekkür ederim köpeğim uysallasti daha iyi bir köpek oldu artık bana sorun cikartmiyor bir tanede yavru pitbull cinsi köpeğim var onunda biraz daha büyüsün okula vereceğim hizmet çok iyi

Erdal Taşar

Oyunuz:

Daha önceden başka bir köpek eğitim Merkezi'ne köpeğimizi götürmüştük ve hiç memnun kalmamıştım internetten araştırmalarım sonucu pet okulu ile irtibata geçtik ve profesyonel çalışan bir ekip çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz

Ali rüştü

Oyunuz:

Köpek eğitimi konusunda daha önceden kötü bir tecrübe yaşadık ve en sonunda doğru noktayı bulduk. Beylikdüzünde olan okula dostumuzu bıraktık ve çok memnun kaldık. İyiki varsınız.

Beytullah Yapar

Oyunuz:

6 ay önce farklı bir köpek eğitim merkezinde köpeğimi eğitime bıraktım hiç memnun kalmadım ama pet okuluna arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine eğitime verdim köpeğime ve bana verdiği egitimden dolayı pet okuluna teşekkürlerimi sunarım iyi çalışmalar dilerim

enes şahin

Oyunuz:

Bu pet eğitim okulunu bana tavsiye etmişlerdi iyikide etmişler köpeğim i daha iyi eğittim

Mehmet Yanık

Oyunuz:

Çok ilgili ve alakalı bir firma.

Erşah Gümüş

Oyunuz:

güvenilir pansiyon hizmeti için pet okulu tercih edilebilir

2 firma favorilere ekledi
Puan 5 / 5 - 16 yorum

Pet Okulu İstanbul Köpek Oteli

Dereağzı Mahallesi, Ulubatlı Hasan Caddesi No:19, 34528 Beylikdüzü/İstanbul

Hayvanları seviyor olabilirsiniz ve evinizde evcil hayvan olarak köpek besliyor olabilirsiniz. Köpeğinize tuvalet eğitimiitaat eğitimi gibi farklı eğitimler vermiş olabilirsiniz yaşamınızın stresini attığınız o minik dostunuz için bütün sorunları önünüzden kaldırdığınızı düşünüyor olabilirsiniz ancak aklınıza sonradan gelecek bir problem var her zaman seyahatlerinizde evcil hayvanlarınızı yanınızda götüremezsiniz. Eşiniz, dostunuz her zaman evcil hayvanını evine alamaz bazen ise almak istemeyecektir. Bu ve buna benzer durumlarda aklınıza köpek otelleri gelecektir ancak bu konuda da can dostunuzu emanet edecek güzel bir köpek oteli bulmanız ve köpek oteline güvenmeniz gerekecektir ve bu sizin için zorlu bir süreç olacağına eminiz. Pet Okulu olarak gözünüzün arkada kalmaması için tercih edebileceğiniz en iyi İstanbul köpek oteli hizmetini veriyoruz bu konuda çok iddialıyız bunun nedeni ise minik dostunuza en az sizin kadar değer veriyor olmamız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçiAçılış Saati 08:00 Kapanış Saati 20:00
CumartesiAçılış Saati 08:00 Kapanış Saati 20:00
PazarAçılış Saati 08:00 Kapanış Saati 20:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *