Von Bakaçhan Köpek Eğitim Okulu

Lüfer sok. No:6/1 Uskumruköy Sarıyer / Istanbul Adalar / İstanbul
Cep Onaylı
Silver
Vitrin
Bugün 1 , Ekim ayında 5 ve toplamda 1958 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

yagiz

Oyunuz:

Cem Hoca hem sizinle olan iletişiminde hem de köpeğinize göstericeği ilgi ile kesinlikle en iyisi. Eğitim öncesi köpeğinizi görüp durumuna ve psikolojisine göre her köpek için ayrı bir rota çizen, alanında katıldığı yarışmalarla ve aldığı madalyalarla kendini ispatlamış birisi.

bayram altaş

Oyunuz:

Cem abi'nin bana yaklaşımı yardımları takdire şayan kızım Şiva'nin egitiminde gelişmesinde göstermiş olduğu ilgi alaka mükemmel teşekkürler cem abi

gökhan

Oyunuz:

İlk gittiğimde bıraz tedırgındım oglumdan ayrılmak cok zordu ama cem beyin tecrubesı ve işine olan sevgısı herhalinden belli oluyordu cem bey kopekler uzerıne master yapmıs bu cok bellı oluyor oyuzden aldıgımız sonucta mukemmel otesıydı hersey için tesekkurler .supersınız????

yaşar bayraktar

Oyunuz:

Uzun yıllardır beraberiz Cem Bey ile beraber, Hektor’um (Alman Çoban Köpeği) tüm eğitimi bakımı herşeyi ile ilgilenmişlerdir. İlgilenmeye de halen devam ediyorlar. Ben şahsen bir aile olduk görüşündeyim. Eğitim ve Bilgi konusunda ise tartışmaya gerek yok. Kendi alanlarında uzmanlıkları , bilgileri ve sahiplenme içgüdüleri muhteşemler. Ben gerçekten tavsiye ederim

cem göknil

Oyunuz:

Von Bakaçhan işini bilgi ve titizlikle yapan 20+ yıl tecrübeli bir köpek eğitimi okulu. Eğitimlerinde mümkünse köpek sahiplerinin de olmasını tercih eden, böylece sahibinin köpeği ile olan bağını güçlendiren ve köpeğin sahibinden komut almasına alışmasını sağlayan bir eğitim yapısı var.

mehmet süken

Oyunuz:

Cem Bey’le 1 yaşındaki alman çoban oğlumuz için eğitmen arayışına girdiğimizde tanıştık. Cem Bey’in uzun yıllar boyunca köpek eğitimi ve köpekli sporlar üzerine yurtiçi ve yurtdısında elde ettiği pek çok başarıyı gördüğümüzde bu konuda hiç tereddütsüz sadece Cem Bey’le çalışmak istedik. Kendisiyle calıstıgımız birkaç dersin sonunda 1 yaşındaki alman çoban oğlumuzdaki hızlı ve pozitif gelişmeler kendini hemen gösterdi. Cem Bey, işini büyük bir disiplin ve profesyonellikle ve en önemlisi de çok severek yapmakta. Kendisi bu anlamda hem köpeklerimiz hem de biz köpek sahipleri için geniş deneyim ve bilgisiyle önemli bir yol gösterici. Çok sevdiğimiz oğlumuzun eğitim ve gelişiminde Cem Bey ile emin ellerde olduğunu biliyoruz, içimiz çok rahat!

yunus emre

Oyunuz:

İki köpegim ve bir cok arkadaşımın köpekleri Von Bakachanin merkezlerinde eğitildi. Cem beyin köpeklerin psikolojik durumuna verdigi önem şaşırtıcı seviyelerde. Köpeğimizin durumundan sebepli önce evde baslayan eğitim daha sonra merkezlerinde ve bir çok sosyal ortamda devam etti.Ekibin ve Cem Beyin yaklaşımı profesyonel ve çok sıcak . Uzun yıllardır güvenli ve üst düzey hizmet aldığımız bir kuruluş. Cem Bakachan'ın master köpek eğitmenliğinin yani sıra uluslar arası yarışmalarda yıllardır Turkiye'yi milli takim düzeyinde basarili özverili bir sekilde temsil etmesi, Von Bakachan'i tercih etmenin doğru bir karar oldugunu icimize sinerek bize gösterdi.

nur başar

Oyunuz:

Von Bakachan sayesinde tatillerde kafam çok rahat :) Pansiyonundan köpegim de ben de çok memnunuz. Herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla köpeklerinizi emanet edebilirsiniz.

0 firma favorilere ekledi
Puan 5 / 5 - 8 yorum

Von Bakaçhan Köpek Eğitim Okulu

Lüfer sok. No:6/1 Uskumruköy Sarıyer / Istanbul

Von Bakaçhan Hakkında

Von Bakaçhan 1994 yılında kurulan bir ‘Cem Bakaçhan Köpek Eğitim Hizmetleri” kuruluşudur. Felsefe olarak modern eğitim tekniklerini benimseyen, uluslararası seminer ve work-shoplar ile sürekli kendini yenileyen Von Bakaçhan, köpek eğitimi sektöründe ‘Davranış Terapileri’ ile sektörün öncüsü olmuş ve ülkemizde hatırı sayılır bir müşteri portföyü oluşturmuştur.

Von Bakaçhan Verdiği Hizmetler

  • Yavru Programı
  • İtaat Eğitimi
  • Davranış Bozuklukları
  • Koruma Eğitimi
  • IGP – Schutzhund
  • İz Takibi

Çalışma Saatleri

Hafta İçiAçılış Saati 08:00 Kapanış Saati 20:00
CumartesiAçılış Saati 08:00 Kapanış Saati 20:00
PazarAçılış Saati 08:00 Kapanış Saati 20:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *